راه های جلوگیری از انزال در خواب - مجله تفریحی سیب دان

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

582 views بار ۲۱ام مرداد ۱۳۹۷ حسام احکام شرعی , اطلاعات عمومی , سرگرمی بدون نظر

 

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

انزال در خواب و یا جنب شدن در هنگام خواب مشکلی اسـت کـه از آغاز بلوغ شروع می شود و هم مردان را تحت تاثیر قرار می دهد و هم زنان را، این مشکل برای همه ی خصوصا پسرها اذيت دهنده اسـت،

این حالت بـه خاطر خارج شدن اسپرم اضافی بدن رخ می دهد و نشانه بیمار بودن کسی نیست اما بسیار اذيت دهنده اسـت و راه از بین رفتن آن هم ازدواج می باشد اما راه هاي دیگری هم هست کـه می شود این مشکل را بازرسی کرد.

<p

>راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

راه های جلوگیری از انزال در خواب

دراین فرآیند کـه یک فعالیت بیولوژیکی طبیعی محسوب می شود کـه افراد طی آن تحریک جنسی عمیقی را تجربه میکنند و نمیتوانند افکار و احساسات جنسی‌شان را در حین خواب نظارت کنند. اگر بـه صورت دراز مدت اتفاق بیفتد، می تواند باعث بروز چند مشکل روانشناختی و فیزیکی شود. بهمین دلیل اسـت کـه مایلم بعضی از روشهای خانگی درمان جنب شدن رابه شـما معرفی کنم کـه بـه درمان این بیماری و داشتن زندگی سالم کمک می کنند.

جنب شدن چیست؟

جنب شدن کـه انزال شبانه یا احتلام هم نامیده می شود اغلب در دوره‌ي نوجوانی اتفاق می‌افتد. دراین اختلال، فرد ترشح مایع تناسلی در حین خواب را تجربه می کند. بطور خلاصه، آن‌ها بی‌اختیار در خواب در طول شب و ساعات دم صبح دچار انزال میشوند کـه بـه نوعی نشان میدهد این تخلیه‌ي شبانه بـه خلاص شدن بدن از اسپرم اضافی کمک میکند.

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

دلایل جنب شدن در مردان چیست؟

عوامل خطر ناشی از جنب شدن

آدم‌ها همیشه از پذیرش آن خجالت میکشند اما این مشکلی نادر نیست چراکه تعداد بی‌شماری از افراد با آن روبه‌رو هستند. با این وجود، این مشکل با بزرگ‌تر شدن افراد و داشتن یک زندگی جنسی فعال از بین می رود یا بـه حداقل می رسد.

سوای شرم آور بودن، این مشکل باعث ضعف فیزیکی، رویای جنسی، ضعف سیستم ایمنی، عدم تعادل هورمونی، الگوی خواب نادرست، بیماری‌ هایي مثل دیابت نیز میشود کـه باید بطور جدی مورد مداوا قرار بگیرد.

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

خوردن داروهای خاصی کـه حاوی تستسترون هستند، عملکرد هورمونی دارند و باعث تحریک ذهنی و جسمی میشوند از دلایل بـه وجود آمدن این مشکل بـه شمار می روند. بنابر این، بعضی از درمان‌هاي طبیعی بخصوص راکه درصورت جنب شدن برایتان مفید خواهند بود بشما معرفی میکنیم. آن‌ها بشما کمک میکنند سلامت خودرا التیام دهید و توصیه‌هاي مفیدی بشما میکنند کـه بتوانید جنب شدن رابه صورت جدی درمان کنید.

انار

این نخستین مورد از بهترین درمان‌هاي خانگی برای جنب شدن اسـت کـه امروز دراین مقاله بشما معرفی می شود و باید بهترین استفاده را ازآن ببرید. اگر جنب شدن دردسر ساز شد، میتوانید بـه انار اعتماد کنید چون بـه درمان جنب شدن و علائم مربوط بـه این ناراحتی بطور موثری کمک میکند. مصرف روزانه‌ي انار بهترین راه کاستن از تعداد جنب شدن‌هاي مکرر اسـت. باید انار رابه مدت ۲-۳ روز زیر نور آفتاب خشک کنید.

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

بعد آنرا خوب آسیاب کنید تا پودر شود. سپس، یک قاشق چایخوری از این پودر رابا کمی عسل مخلوط و دو بار در روز مصرف کنید تا این مشکل درمان شود. انار، علاوه بر پیش گیری از جنب شدن، میوه‌ي محبوبی اسـت کـه بعنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و جریان خون را التیام می‌بخشد. از آنجایی کـه جریان خون سالم را التیام می‌بخشد بـه نعوذ هم کمک میکند. اگر پوست آن بـه کارتان نمی آید، سعی کنید آب انار را بگیرید یا خود میوه را بخورید.

سیر

سیر ممکن اسـت مزه‌ي خوبی نداشته باشد اما ماده‌ي مفیدی برای درمان جنب شدن اسـت. سیر حاوی موادی اسـت کـه آلیسین نامیده میشوند. این مواد بـه التیام جریان گردش خون در ارگان‌هاي تناسلی کمک می کنند و از این طریق تحریک و عملکرد جنسی را افزایش می دهند. علاوه بر آن، آن‌ها ترشح بی‌اختیار منی را درمان و از جنب شدن پیش گیری می کنند. آنچه لازم اسـت انجام دهید خرد کردن ۲-۳ حبه سیر بـه قطعات کوچک اسـت.

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

بعد، آن‌ها را بجوید و فراموش نکنید کـه پس ازآن کمی آب بنوشید. باید اینکار را هرروز قبل از بـه رخت خواب رفتن انجام دهید. یا این کـه، میتوانید سیر رابه وعده‌ي غذایی روزمره‌ي خود اضافه کنید تا بتوانید بـه درمان موثر انزال‌هاي شبانه کمک کنید. بطور خلاصه، سیر نه تنها برای مشکلات گوارشی خوب اسـت بلکه وقتی نوبت بـه جنب شدن هم میرسد عملکردی حیرت‌انگیز دارد، پس برای درمان جنب شدن امتحانش کنید!

پیاز

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

پیاز بعنوان منبع درمان تعداد زیادی از ناراحتی‌ها مانند ریزش مو، سرفه، و غیره بـه شمار میرود و هم چنین توصیه‌ي بی‌نظیری برای درمان جنب شدن اسـت. بنابر این، خوردن پیاز راه خوبی برای کمک بـه خلاص شدن از این بیماری اسـت. شـما میتوانید آن رابه سالاد و ساندویچ اضافه کنید یا بعنوان بخشی از رژیم غذایی روزانه در هر یک از وعده‌هاي غذایی ازآن مصرف کنید. بـه علاوه، میتوانید آب پیاز را بگیرید و با کمی عسل مخلوط کنید.

ورزش کردن

انجام ورزش منظم نیز یکی از بهترین درمان‌هاي خانگی برای جنب شدن اسـت کـه بهتر اسـت بـه استفاده ازآن فکر کنید. هم چنین اگر عادت ورزش کردن منظم را پیشه کنید ممکن اسـت بـه کاهش مشکل جنب شدن نیز کمک کند. میتوانید بـه اسانی اینکار را در خانه انجام دهید و از نتیجه‌ي آن بهره مند شوید. اینکار بـه تقویت عضلات کمک و جریان خون را در ارگان‌هاي تناسلی تحریک می کند.

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

ورزش می تواند مشکل جنب شدن را برطرف کند اما تمرین کیگل راه حلی برای درمان جنب شدن نیست چون بیرون دادن منی کهنه و جا باز کردن برای «منی جدید» برای بدن‌مان طبیعی بـه حساب می آید. بنابر این، برای افزایش توده‌ي عضلانی، و پیشگیري از جنب شدن، چند دقیقه‌اي ورزش کنید.

چای مریم گلی

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

اگر در روز بیش از دو فنجان چای مریم گلی بنوشید، بشما کمک خواهد کرد احتمال جنب شدن در خواب را کاهش دهید.بـه گزارش مجله دکتری پارس ناز باید قبل از رفتن بـه رخت خواب و صبح زود آنرا بنوشید. همانگونه کـه می توانید ببینید، مریم گلی حاوی خواص آرام بخش ملایم اسـت کـه بـه آرامسازی ذهن شـما و فرو رفتن در خوابی عمیق و بدون کابوس و رویا کمک می کند. چای مریم گلی یکی از بی‌نظیرترین درمان جنب شدن اسـت.

آب کرفس

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

یکیدیگر از درمان‌هاي خانگی حیرت‌انگیز برای معالجه‌ي جنب شدن آب کرفس اسـت. مخلوط آب کرفس و عسل برای خلاصی از جنب شدن و همینطور زود انزالی مفید اسـت. فقط کافی اسـت برگ‌هاي کرفس را آسیاب و بعد با دو قاشق چایخوری آب کرفس و یک قاشق چایخوری عسل مخلوط کنید. باید این مخلوط را قبل از خواب حداقل بـه مدت یک ماه مصرف کنید. میتوانید همین کار رابا آب برگ شنبلیله نیز انجام دهید.

ماست

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

ماست نه تنها درمان موثری برای جنب شدن اسـت بلکه سلامت کلی بدن را نیز التیام می‌بخشد و سیستم گوارشی را تقویت می کند. عقیده بر این اسـت مصرف روزانه‌ي یک پیاله ماست ۲-۳ بار در روز ، صبح، بعد از ظهر و قبل از خواب مشکل جنب شدن را کاهش می دهد و هم چنین بـه خواب آسان کمک میکند. در نتیجه اگر از جنب شدن رنج میبرید، با هر وعده‌ي غذایی ماست تازه میل کنید. ظرف چند روز تفاوت را احساس خواهید کرد.

انگور فرنگی

انگور فرنگی نیز بعنوان یکی از بهترین میوه‌هاي دارای خواص شفابخش قوی شناخته میشود کـه برای ارتقاء وضع سلامت بسیار مفید اسـت و یکی از درمان‌هاي خانگی فوق‌العاده برای جنب شدن بـه شمار میرود. مصرف یک لیوان آب انگور فرنگی یا پودر انگور فرنگی مخلوط در آب بـه صورت روزانه و قبل از خواب احساس متفاوتی بشما خواهد بخشید. سوای این، انگور فرنگی بعنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و سیستم ایمنی بدن را التیام می‌بخشد.

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

بـه علاوه، بـه خلاص شدن بدن از مواد سمی کمک می ‌کند. پس حالا، اگر از جنب شدن رنج میبرید، فقط کافی اسـت ۲-۳ لیوان آب انگور فرنگی مصرف کنید تا مشکل جنب شدنتان برطرف شود، و از طرفی بدن‌تان سالم‌تر شود. گاهی، باید آن رابا عسل و زردچوبه مخلوط کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

شیر بادام

شیر بادام حاوی موادمعدنی مفید بسیاری اسـت مانند پتاسیم، منیزیم، سلنیوم، ویتامین‌هایي مثل E و آنتی اکسیدان‌ کـه نه تنها بـه بر طرف کردن علائم مربوط بـه جنب شدن کمک میکنند بلکه باعث میشوند بدن‌تان قوی تر و پر انرژی‌تر شود. از این رو، نوشیدن یک لیوان شیر گرم شب‌ها قبل از خواب می تواند ذهن و بدن شـما را آرام کند، و هم چنین بـه کاهش مشکلات جنب شدن کمک کند.

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

برای افزایش تاثیر شیر بادام، باید با یک شب خیساندن ۶-۷ شماره بادام در آب شیر بادام درست کنید.بـه گزارش مجله دکتری پارس ناز روزبعد، پوست آنرا بگیرید و خمیر نرمی ازآن درست کنید. بعد، آن‌ها رابا شیر گرم و یک دوم قاشق چایخوری عسل مخلوط کنید. هم چنین یادتان باشد این شیر را یک ساعت قبل از خواب مصرف کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

دوش گرفتراه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

یکی از درمان‌هاي خانگی موثر برای جنب شدن کـه می تواند برای شـما کارساز باشد دوش گرفتن اسـت. خیلی جالب بنظر می رسد، این طور نیست؟ در واقع دوش گرفتن با روغن‌هاي خوشبو قبل از خواب بشما کمک می کند خواب خوبی داشته باشید، و مانع جنب شدن نیز می شود. اگر نمی دانید کدام روغن خوشبو برایتان خوب اسـت، روغن خوشبو اسطخودوس، روغن خوشبو گل سرخ، یا روغن خوشبو یاس میتوانند گزینه‌هاي مناسبی باشند.

کتاب بخوانید

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

اگر بـه دنبال روش خانگی برای درمان جنب شدن هستید، خواندن کتاب نیز یکی ازآن موارد اسـت. در واقع، خواندن کتاب راهی خوب برای آرامسازی ذهن اسـت. اما، هر کتابی بـه آرامش و داشتن خواب خوب کمک نمی کند. باید از خواندن کتاب‌هایي کـه بـه لحاظ جنسی تحریک کننده هستند پرهیز کنید ودر عین حال کتاب‌هایي درباره‌ي عشق، خدا، زندگی دانشجویی یا دوستان گزینه‌هاي مناسبی هستند.

کدو قلیانی

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

در لیست درمان‌هاي خانگی حیرت انگیز برای جنب شدن، بد نیست بـه کدو قلیانی هم اشاره کنیم. بـه لطف اثر خنک کنندگی‌اش، این سبزی قادر اسـت بـه سرد کردن سیستم بدنی شـما کمک و از این رو جنب شدن را بازرسی کند. و دو راه برای مصرف کدو قلیانی وجوددارد.

روش ۱

= ابتدا، آب کدو قلیانی را بگیرید

= بعد آن رابا روغن کنجد مخلوط کنید

= سپس، بـه آرامی با این مخلوط پوست سرتان را ماساژ بدهید

= نهایتا، بگذارید بـه مدت ۲۰ دقیقه بماند

= این روش را هر شب قبل از خوابیدن تکرار کنید.

روش ۲

= ابتدا یک دوم لیوان آب کدو قلیانی تهیه کنید

= سپس آنرا داخل وانی کـه از آب گرم پر شده اسـت بریزید

= در نهایت، با آن حمام کنید تا بـه آرامش برسید

= هر شب اینکار را قبل از خوابیدن انجام دهید.

کمپرس گرم

وقتی درباره‌ي درمان‌هاي خانگی موثر برای جنب شدن صحبت می کنیم، پس چرا استفاده از کمپرس گرم را امتحان نکنیم؟ بعد از یک روز کسل کننده، بدن تان بـه آرامش نیاز دارد. یکی از بهترین راه‌هاي آرامسازی بدن‌تان خوابیدن اسـت. اما، آیا تا بحال فکر کرده اید وقتی جنب میشوید چـه اتفاقی برایتان رخ می دهد؟ ترسناک اسـت، نه؟  اگر دراین وضعیت از کمپرس گرم استفاده کنید، ممکن اسـت بـه بهتر خوابیدن‌تان کمک کند.

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

کاری کـه باید بکنید این اسـت کـه کمپرس گرم رابه مدت چند دقیقه هر شب قبل از خوابیدن روی ستون فقرات خود قرار دهید. یا این کـه، وقتی از جنب شدن رنج میبرید، خیس کردن پاهایتان در آب داغ نیز می تواند ایده‌ي خوبی باشد. هم چنین آسان ترین راه هم هست. فقط کافی اسـت پاهایتان را داخل وان حمام پر از آب داغ قرار دهید. بعد پاها را قبل از خواب بـه مدت یک ساعت در آب بخیسانید.

تخم شنبلیله

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

یکیدیگر از بهترین درمان‌هاي خانگی طبیعی برای جنب شدن کـه باید دراین مقاله بـه آن اشاره کنیم مصرف تخم شنبلیله اسـت. اینکار بـه تنظیم هورمون‌ها کمک خواهد کرد، کـه تا حدود زیادی مانع جنب شدن در خواب خواهد شد. آیا می خواهید نحوه‌ي مصرف تخم شنبلیله را بدانید؟ پاسخ شـما این جا اسـت.

= ابتدا ۱ قاشق چایخوری عسل و ۲ قاشق چایخوری آب شنبلیله رابا هم مخلوط کنید.

= بعد انها را خوب هم بزنید.

= نهایتا قبل از خواب از این محلول بنوشید.

= روزی یکبار این روش را انجام دهید تا زمانی کـه وضعیت‌تان بهتر شود.

بذر کاهو

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

اگر از جنب شدن رنج می برید و بـه دنبال یافتن درمانی برای این بیماری هستید، بیایید استفاده از بذر کاهو را امتحان کنیم. تمام انچه لازم اسـت انجام دهید دنبال کردن مراحل زیر اسـت:

=  ابتدا، ۱ لیتر آب و هم چنین ۱ قاشق غذاخوری بذر کاهو رابا هم مخلوط کنید.

=  بعد، این مخلوط رابه مدت چند دقیقه بجوشانید تا مقدار آب بـه یک سوم مقدار اولیه کاهش پیدا کند.

=  نهایتا، وقتی هنوز داغ اسـت و قبل از رفتن بـه رخت خواب هر شب از این محلول بنوشید.

موز و شیر داغ

راه های جلوگیری از انزال در خواب | درمان خانگی جنب شدن در خواب

یکیدیگر از درمان‌هاي خانگی موثر این لیست برای جنب شدن ترکیبی از موز و شیر داغ اسـت. شاید درمانی قدیمی باشد اما بسیار موثر عمل می کند. انچه لازم اسـت انجام دهید این اسـت کـه هنگام صبحانه دو موز رسیده را بخورید و یک لیوان شیر داغ نیز بنوشید. اینکار بـه رفع همیشگی این مشکل کمک خواهد کرد. بـه علاوه، باعث قدرت بخشی بـه ارگان‌هاي جنسی مردانه می شود.

نکات بیشتر

علاوه بر درمان‌هاي خانگی برای جنب شدن کـه بـه آن‌ها اشاره شد، هم چنین دوست دارم بعضی از اقدامات احتیاطی و توصیه‌ها برای کاهش میزان جنب شدن را نیز بـه اطلاع شـما برسانم.

= از تماشای فیلم‌هاي مستهجن و ارتباط با مسائل شهوت برانگیز خودداری کنید.

= قبل از خواب خوراکی‌هاي تند و پر ادویه مصرف نکنید چون یکی از عوامل خطر جنب شدن بـه حساب میروند.

اگر بـه دنبال درمانی برای جنب شدن هستید، اینها روش‌هایي موثر برای درمان این بیماری هستند. امید خودرا از دست ندهید چون قطعا برایتان کارساز خواهند بود. در صورتی کـه بعد از انجام این درمان‌هاي خانگی معالجه نشدید،بهتر اسـت بـه دکتر مراجعه و با او درباره‌ي مشکل خود مشورت کنید.

در نتیجه، کسانی کـه درگیر این مشکل جنسی هستند باید مرحله بـه مرحله و مطابق توضیحات ذکر شده در هر قسمت آن‌ها را انجام دهند. اگر شـما هم جزو کسانی هستید کـه با این مشکل روبه‌رو هستند.

بهتر اسـت این درمان‌ها را همین هم اکنون شروع کنید و نگران عوارض جانبی مضر نباشید چون آن‌ها برای انسان‌ها بسیار بی‌خطر هستند. در واقع، این مشکل چندان جدی نیست اما رهایی زود هنگام ازآن ضروری اسـت چون میتواند بشما در پیشگری از بیماری‌هاي خطرناک مربوطه کمک کند.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب